Ramena Bauer Vapor X7.0

Neohodnoceno
 
 

Chrániče řady Vapor jsou od začátku synonymem volného a ničím nerušeného pohybu, který je doplněn o ochranu přesně tam, kde je třeba. Ramena Bauer Vapor X 7.0 patří do nové řady Vapor sezóny 2012/2013 a je prvním profesionálním modelem, který je určený pro velmi náročné hobby hokejisty až ligové hráče.

Běžná cena 2 850 Kč
Ušetříte 200 Kč (–7 %)
2 650 Kč
Značka Bauer
Kategorie Bauer
Zvolte variantu
Kód produktu 127/L S Velikosti: L senior Na dotaz 2 850 Kč 2 650 Kč
   
 

Chrániče ramen Bauer Vapor X 7.0 dokáží věrně kopírovat pohyby díky multisegmentnímu členění všech částí ochrany, a nedochází tak k nežádoucímu bránění v pohybu, jako u některých méně zkušených výrobců. Velkou výhodou ramen Bauer Vapor X 7.0 je velmi nízká hmotnost, o níž se stará speciální Lightweight Vent Armor foam, což je speciální odlehčená ochranná pěna o vysoké hustotě, vyvinutá přímo společností Bauer. Kromě nízké hmotnosti, tento materiál lépe dokáže pohlcovat nárazovou energii než konkurenční výrobky. Vent Armor foam je použita v oblasti páteře, hrudníku a hrudní kosti.

Úpravami prošly také chrániče ramen a bicepsů. Jejich základ tvoří anatomicky tvarovaný plastový chránič a v případě ramen dokáže výborně krýt jejich přední i zadní stranu. Bicepsy pak chrání dvojitý chránič se špičkovou technologií FREE FLEX, pomocí které opravdu věrně kopíruje pohyby rukou. Samozřejmostí je individuální nastavení polohy chrániče bicepsu.

Ramena Bauer Vapor X 7.0 mají přepracované chrániče klíční kosti, jenž jsou též vybaveny FREE FLEX technologií a navíc jejich hrany jsou příjemně obšity měkkou tkaninou zabraňující zařezávání hran přímo do krku. Součástí pěnových chráničů klíční kosti, jsou stejně jako u páteře, také speciální destičky zabraňující proseknutí. Nesmíme opomenout špičkový vnitřní materiál THERMO-MAX+, který naprosto s přehledem odvádí přebytečné teplo a pot a má funkci velmi rychlého proschnutí.

Chrániče ramen Bauer Vapor X 7.0 se upínají pomocí flexibilních pásků na suchý zip v olbasti boků a stejně tak přes bicepsy. Spodní chránič břicha je připevněný suchým zipem a je tedy možnost ho úplně odejmout.