Lokty CCM Tacks 6052

Neohodnoceno
 
 

Lokty CCM Tacks 6052 Senior (2015/2016)

Druhá nejvyšší řada loktů CCM Tacks nese název lokty CCM Tacks 6052. Stále řadíme mezi profi model, které naplní očekávání profíků a nadšených amatérských hráčů.

1 950 Kč    
Kód produktu 140
Značka CCM
Kategorie CCM
 

Ochrana 

Lokty CCM Tacks 6052 mají výborný anatomický tvar, jsou příjemné na rukou a díky skvělým vnitřním výstelkám rychle vysychají. Stejně jako u loktů CCM Ultra Tacks, tak i lokty CCM Tacks 6052 jsou špičkou, co do ochrany se týče a jsou skvěle zabarvené do černožluté kombinace. Biceps je chráněn HD pěnou s plastem, ale pohyb zůstává stále skvělý. Na předloktí je je taktéž vyztužený plastový chránič a ještě jeden na povrchu loktu. A o naprostou ochranu loketního kloubu se stará paměťová D3O pěna přímo v loketní jamce. Plně tlumí a absorbuje energii při pádu nebo nárazu.

Zapínání 

Spodní pásek na předloktí, který je nejdůležitější, je vyšitý se suchým zipem, takže pevně drží, nevytahá se a lokty CCM Tacks 6052 tudíž nemají tendenci sjíždět dolů, což je velice nepříjemné a otravné. Prostřední pásek, který je z lycry příjemně obepíná a neškrtí. Vrchní pásek na biceps je z tvrdé gumy a suchého zipu, tak jak jsme zvyklí.