Lokty Bauer Supreme ONE80

Neohodnoceno
 
 

Lokty BAUER Supreme ONE80 jsou určené pro náročné profesionální hráče. Nová řada Supreme nabízí nové technologie a patenty, které byly vyvinuty na základě přímé spolupráce se špičkovými hráči. Je to kombinace F1 technologie a pěny s vysokou hustotou. Výsledkem je o 25% větší absorpce energie nárazů a 15% snížení hmotnosti.  

 

¨

Běžná cena 1 890 Kč
Ušetříte 640 Kč (–33 %)
1 250 Kč
Značka Bauer
Kategorie Hráč
Zvolte variantu
Kód produktu 430/L J Velikosti: L junior Na dotaz 1 890 Kč 1 250 Kč
   
 

Nová technologie HX-Sorb (odlehčená pěna s vysokou hustotou) zabudovaná uvnitř chrániče loktu (špička loktu) plastový chránič předloktí vyztužený pěnou s vysokou hustotou (HX-Sorb).

Thermo - Max+ vystélka: unikátní materiál odpuzující vodu, který pomáhá regulovat teplotu těla a omezuje tvorbu bakterií.

Je to kombinace F1 technologie a pěny s vysokou hustotou. Výsledkem je o 25% větší absorpce energie nárazů a 15% snížení hmotnosti. Nová technologie HX-Sorb (odlehčená pěna s vysokou hustotou) zabudovaná uvnitř chrániče loktu (špička loktu) plastový chránič předloktí vyztužený pěnou s vysokou hustotou (HX-Sorb). Thermo - Max+ vystélka: unikátní materiál odpuzující vodu, který pomáhá regulovat teplotu těla a omezuje tvorbu bakterií.