Holeně RBK 18K PRO

Neohodnoceno
 
 

Profesionální chránič vyšší kvality na závodní hokej. Je to velmi oblíbený chránič, hlavně u hráčů, kteří vždy dávali přednost kvalitní značce JOFA. Lehký a velmi pevný chránič s výbornou ochranou kolena i lýtka. Doporučujeme.

Běžná cena 2 890 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–35 %)
1 890 Kč
Značka Reebok
Kategorie RBK
Zvolte variantu
Kód produktu 280/16- Velikost: 16" junior nad 180 cm Na dotaz 2 890 Kč 1 890 Kč
   
 

Základem chráničů je asymetrický design ASD (levý, pravý kus) vnitřní i vnější části, který zajišťuje pohodlí a stabilitu chrániče na noze, která je holení tolik důležitá. Jedinečná anatomická konstrukce chráničů v kombinaci s patentovanými konstrukčními technologiemi (TECHNOLOGIE JDP KINTEC FIT ARCH DESIGNED SHIN CAP, REMOVABLE COMFORT LINER) tvoří dokonalý ochranný prvek.

Díky jedinečnému anatomickému tvaru se chrániče dělí na levou a pravou nohu. Kolenní výlisek je tvořen technologií JDP, kdy plast v kombinaci s dvojitou pěnovou výztuhou skvěle tlumí nárazy na koleno, které je dokonale chráněno také z bočních stran. Proti nepřirozenému prohnutí zajišťuje koleno systém HYPER-X, vylepšený o zpevňující pásku. Systém poskytuje kolenu čas, aby se při nárazu přirozeně zpevnily vazy a nedošlo k nárazu do nezpevněného kolene. Chrániče se k noze upevňují pomocí tří odnímatelných pásků na suchý zip.

 
   
Výkonnostní třída poloprofesionál opravit
Určení