Lokty RBK 16K

Neohodnoceno
 
 

Hokejové lokty Reebok 16K z kolekce 2013/2014 jsou ideální pro náročné hobby a amatérské hráče. Chrániče loktů jsou vybaveny technologií Reebok JDP, která více tlumí nárazy a chrání klouby. Skvělá ochrana, ventilace a komfort bez ztráty pohyblivosti.

1 390 Kč    
Kód produktu 132
Značka Reebok
Kategorie RBK
 

Kvalitní chrániče loktů z dílny Reebok, které uspokojí potřeby náročných amatérských hráčů, díky použitým materiálům.

Chrániče loktů Reebok 16K představují kvalitní model s precizní ochranou díky plastovému chrániči na předloktí, který dlouhodobě brání prodření a plastovému chrániči na bicepsu. Chrániče velmi dobře přilnou k paži a přesto umožní volný pohyb ruky. Plášť celého chrániče s technologií JDP odvádí energii nárazu od zranitelného lokteního kloubu do velkých okolních svalů.

 Vyšší úroveň ochrany kloubů

Chrániče jsou vyrobeny a navrženy technologií JDP® ( Joint Discharge Principle), která zabezpečuje vysoký stupeň ochrany kloubů při nárazu, kdy je síla rovnoměrně rozložena do okolní svaloviny. Nárazovou energii je schopna účinně rozptýlit co nejdále od kloubu. Technologie vytvořená inženýry JOFA, která zohledňuje fakt, že jemnější látka lépe tlumí nárazy a rány než křehké kolenní, ramenní a loketní chrániče. To je zajištěno dvojitým chráničem - jedna část je z klasického tvrdého plastu, na kterém je další vrstva z měkčího materiálu, který výborně tlumí náraz. Polyethylen a tvarovaná pěna překrývá v oblasti kloubu chránič a ten tak poskytuje vyšší úroveň ochrany.