Betony WARRIOR G5 SR+

7 hodnocení
 
  • 1 z 9
 

G5

Warrior - špičkové provedení, kvalita a hlavně funkčnost. BEZKONKURENČNÍ CENA PRO VÁS 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 22 900 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–17 %)
18 900 Kč    
Kód produktu 13589
Značka WARRIOR
Kategorie Senior
 

Firma WARRIOR od začátku brankařské výroby dala přednost zkušenosti kvalitního výrobce, který je reprezentován majitelem panem Smithem. Jeho rodina se víc než půl století zaobírá v USA výrobou ručně vyrábění brankařské výstroje Simons, které nemá evropské certifikáty a díky své zakázkové výrobě není schopna konkurovat cenám velkých značek. Spolupráce s firmou WARRIOR je však již několik let cestou za úspěchem této značky, která svou výstroj každoročně vylepšuje k úplné dokonalosti a pružně ji přizpůsobuje požadavkům samotných brankařů. Warrior nemá pro golmanské vybavení zakoupenou licenci NHL a tak výstroj nemohou využívat v této lize. Ale ve všech ostatních soutěžích na všech kontinentech, kde se hokej hraje, je značka viditelná a i během MS jsou brankáři, kteří WARRIOR upřednostňuji. 

Značka WARRIOR nemá v Čechách velké zastoupení a její hlavní centrála pro Evropu je v Německu. Značka nemá bohužel v Čechách velkou komerční podporu, ale pokud dáte na doporučení těch co brankařské vybavení využívají, jednoznačně u vás probudí zájem. Stačí komunikovat na brankařských fórech, kde se o WARRIORU mluví o jako TOP značce. 

Betony jsou hlavně velmi lehké a přitom pevné. Jsou moderního střihu a konstrukce, které vyhovuje brankařům s moderním stylem chytání SLIDE. Betony jsou na noze volnější a díky speciálně vytvořenému chrániči kolen, jsou na noze velmi pohyblivé a rychlé. Pomáhá tomu i speciální uchycení pomocí gum v místech bruslí..Co brankaři nejvíce ocení je velká wariabilita uchycení a možnost přizpůsobení se individuálně každému brankáři, dle jeho výškových a fyziologických parametrů. Betony jsou vyráběny tento rok ve třech variantách. My nabízíme betony SR+ a SR PRO. Oba modely, jsou však vyrobené z kvalitních materiálů a proto i vhodné na závodní hokej. Pro vrcholový hokej doporučujeme přeci jen wariantu PRO, která je odolná i nejtvrdším střelám a vnitřní vystýlky jsou pevnější. 

Pro běžnou hokejovou ligu, extraligu juniorů doporučujeme SR+. Řada je oproti konkurentům kvalitnější a přitom cenově velmi zajímavá. Pokud uvažujete nad investicí do nového vybavení...WARRIOR je cesta kvality a výborné funkčnosti.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: