Rukavice WARRIOR Covert QRE 20 SR

Neohodnoceno
 
 

Rukavice Warrior Covert QRE 20 PRO SR nabízí skvělé služby náročným profesionálním a poloprofesionálním seniorským hráčům. Jsou kvalitně připravené chránit prsty, dlaně a zápěstí ledním hokejistům. Rukavice v sobě spojují neuvěřitelné pohodlí a vysoký stupeň ochrany. Můžete se tak pustit i do drzých kliček, aniž byste se museli strachovat o své zdraví. Rukavice vás ochrání i před tím největším řezníkem z týmu soupeře.

 

Dostupnost Na dotaz
2 890 Kč    
Kód produktu 14407
Značka WARRIOR
Kategorie Warrior
 

Vaše ruka do rukavice perfektně vklouzne, díky předzahnutým prstům bude váš úchop ještě silnější a zároveň budete mít plnou kontrolu nad pukem.

Ochraňte svoje palce před vykloubením díky vychytávce Axis Flex Thumb

Nošení těchto rukavic bude díky kombinaci těch nejlepších materiálů a technologií prostě neopakovatelným zážitkem, který nelze slovy popsat. To prostě musíte zažít na vlastní kůži

Kombinace lehoučké a vysoce ochranné pěny a ochranných vložek tlumí i ty nejtvrdší nárazy.

Pomocí technologie Smartpalm jsou rukavice více vyztuženy v místech s největší mírou tření a nárazů. 

Při náročném hokejovém tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech FNC Liner, však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují nepříjemnou vůni v látce. Vaše výstroj tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.