G1 Slideboard 8'

2 hodnocení
 
  • 1 z 9
 

8 stopý, (2.438 metru) dlouhý Slideboard. Skvělá tréninková pomůcka pro hokejisty v jakémkoli věku. Slideboard je vyroben z nejkvalitnějších materiálů! Perfektní tréninková pomůcka pro trénink správné techniky bruslení. Slideboard je přenosný, snadno srolovatelný, ale při cvičení drží tvar, nevlní se a má dlouhou životnost!

Dostupnost Na dotaz
7 599 Kč    
Kód produktu 3918
Kategorie Trenink brusleni
 


Univerzální tréninkový systém pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v technice bruslení, posílit svalstvo, zvýšit kondici nebo jen zhubnout. Trénovat na Slideboardu může profesionální hráč, dorostenec, začínající hokejista nebo lze využívat ve fitness centru pro skupinové, případně individuální lekce, zaměřené na posilování nebo kardio. Stejně tak jej využije CELÁ RODINA DOMA V OBÝVACÍM POKOJI!  

G1 Slideboardy využívají hráči HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice, HC Pardubice, HC Karlovy Vary, HC Davos, HC Slovan Bratislava, HC Lev Praha a reprezentanti ČR - Jakub Voráček nebo Martin Růžička!

Slideboard je tréninková pomůcka a moderní tréninkový systém, pocházející z USA, který byl vyvinut profesionálními sportovci. Dokáže nahradit veškeré fitness aktivity. Cvičení je založeno na přirozených a plynulých pohybech bez odskoků a zatížení kloubů.

Na Slideboardu lze provádět posilovací a protahovací cvičení, zaměřené na hluboký stabilizační systém a soulad s dechem. Neposilujete zde jen nohy, ale i BODY CORE (střed těla), který je velmi důležitý - svaly, upínající se na pánev a na obratle.

Tréninkem se procvičují vnitřní partie svalových systémů, které dělají vaše tělo rychlejší, ohebnější a vytrvalejší. Je vhodné pro správné držení těla, vyrovnání svalových dysbalancí, koordinaci pohybu, správnou funkci páteře a formování postavy.

Váha celého balení pouze 3 kila.

Nejkvalitnější a nejlepší Slideboard na trhu! Možnost volby délky skluzu, díky čemuž můžete měnit intenzitu bruslení - dlouhý x krátký skluz!

Bočně - Rotační trénink jako nikdy předtím! 8 Ft. G1 Slide je tréninková pomůcka a tréninkový systém v jednom! Ke každému Slideboardu dostanete zdarma cvičební DVD!
 

Žádný čínský výrobek, Slideboard nejvyšší kvality! Vyrobeno v USA! 

Více informací naleznete na www.Goaler1.eu 

Obsah balení:

2 bočnice na odraz/zastavení,
1 pár návleků,

taška na přenos,
popruh na skladování.