Vyrážečka WARRIOR G5 SR+

5 hodnocení
 
  • 1 z 6
 

 G5

Špičková vyrážečka na závodní hokej ve výborné kvalitě provedení ...čtěte více.

Dostupnost Na dotaz
5 990 Kč    
Kód produktu 13640
Značka WARRIOR
Kategorie Brankář
 

Firma WARRIOR od začátku brankařské výroby dala přednost zkušenosti kvalitního výrobce, který je reprezentován majitelem panem Smithem. Jeho rodina se víc než půl století zaobírá v USA výrobou ručně vyrábění brankařské výstroje Simons, které nemá evropské certifikáty a díky své zakázkové výrobě není schopna konkurovat cenám velkých značek. Spolupráce s firmou WARRIOR je však již několik let cestou za úspěchem této značky, která svou výstroj každoročně vylepšuje k úplné dokonalosti a pružně ji přizpůsobuje požadavkům samotných brankařů. Warrior nemá pro golmanské vybavení zakoupenou licenci NHL a tak výstroj nemohou využívat v této lize. Ale ve všech ostatních soutěžích na všech kontinentech, kde se hokej hraje, je značka viditelná a i během MS jsou brankáři, kteří WARRIOR upřednostňuji. 

Značka WARRIOR nemá v Čechách velké zastoupení a její hlavní centrála pro Evropu je v Německu. Značka nemá bohužel v Čechách velkou komerční podporu, ale pokud dáte na doporučení těch co brankařské vybavení využívají, jednoznačně u vás probudí zájem. Stačí komunikovat na brankařských fórech, kde se o WARRIORU mluví o jako TOP značce.

Vyrážečka není tak robustní jako rukavice konkurenčních značek a to díky použitého materiálu, který zaručuje pevnost a odolnost. Vyrážečka jako jediná na trhu má patentovaný systém jednoduché výměny vnitřní rukavice, která se navíc vyrábí ve třech úhlech. Běžně se do rukavic ve výrobě do rukavic dodává rukavice 75 stupňů. Velmi dobře drží na ruce a hlavně i nově zase lépe chrání prsty na hokejce. Díky volnějšímu střihu výborně navazuje na vestu. Tím má brankář výbornou manipulaci ruky i v otáčivém pohybu dlaně.

Rukavice je velmi lehká a tak brankáři dovoluje velmi rychlý pohyb. pokud hledáte opravdu kvalitu a funkčnost je vaší cestou WARRIOR.